Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spadnutí systému a možné poškození avastu,...

Dobrý den. Včera jsem si naplánovat Kontrolu disku (nástroj Woken). Ještě než jsem ale restartoval pc, tak jsem neodborně smazal pár složek v Program files. Docílil jsem tím toho, že mi spadnul systém. Při nabíhání se provedla ta kontrola. Takže se chci zeptat. Případné mnou vytvořené chyby (mazání v program files) se tou kontrolou (měl jsem zatrženo i opravovat chyby) opravili? A neškodí takovéhle spadnutí Avastu? SS&D? Nebo neponičil jsem si třeba ten integrovaný FW ve WindowsXPHome?

kontrola disku (scandisk)opravuje pozkozene soubory z hlediska filesystemu -neresi ze jsi neco smazal.takze neopravily.

neodborny zasah do program files se da opravit neodbornym zasahem do kose a obnovit

spadnuti systemu ma vzdy svuj duvod - jestli to preslo do modre smrti byla to snaha windows uchranit tva data pred chybou na kterou system nestaci

neodborny zasah do program files se da opravit neodbornym zasahem do kose a obnovit

To je sice hezký, ale když jsem to z toho koše smazal, tak to asi moc neobnovím ne?

Teď už zase všechno běží jak má.Je teda důvod něco přeinstalovávat?