Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Windows Defender - chyba :0x8050800c

Windows Defender po instalaci a stažení aktualizací vyhodí po spuštění skenu tuto chybovou hlášku ...číslo chyby: 0x8050800c...Stáhněte aktualizace a spusťte znovu. V popisu chybových hlášen na microsoftu se dozvíme, že je potřeba restatovat systém. Což ovšem nepomáhá. Ani opětovná reinstalace. Má někdo tucha, v čem by mohl být problém?

Windows XP Prof. CZ (corp. ver.) + SP2

instalace Wdef. : úplná instalace, verze definice: 1.20.2832.2

Podle toho co mi našel google je to dost častá chyba WD, a všechny diskuze mají společné že to MS support není schopen vyřešit.

Osobně bych takhle bugový program prostě nepoužíval. Víc toho k tomu nevím... :-/

PS. Tebou odkazovaný KB se týká Windows Malicious Software Removal Tool, ne Windows Defenderu..