Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlavný panel - spustené programy sa zobrazujú 2x

Mám problém s panelom úloh pretože sa neviem zbaviť prázdneho panela s nástrojmi. V zozname zaškrtnutých panelov sa po štarte systému objaví (pravé tlač myši na paneli úloh-panely s nástrojmi) 3x panel jazykov a panel rýchle spustenie. Po odznačení všetkých 3 panelov jazykov a opetovnom zobrazení jedného panelu jazykov(inak v zozname panelov sa po odznačení 3-och panelo jazykov, nachádza len jeden).
Ďalej sa na panely zobrazujú spustené progrramy 2x. Vyskúšal so spyboot, adaware, a nod32.
Změna předmětu, původně: Hlavný panel (LaKr) (Kráťa)

Takže celé je to takzvaný "microsoft vírus". Po inštalácii niekoľkých servicepackov sa problém opätovne objavoval alebo zmizol v závislosti na nainštalovanom servicepacku. Takže z toho vyplýva že si vždy najpr musím odskúšať inštaláciu opravy a ak sa chyba vyskytne tak sa vrátim späť.:-/