Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační paměť

Ahojte,
potřebuji se poradit, jelikož si nejsem jistej :-| : mám procesor Athlon 2500+ Barton (taktnutej na 2,2 GHz), kartu ATI X800 GTO a 2 x 512 MB ramky...myslíte že má význam dokoupit ještě jednu 1GB ramku? Nejsem si jistej, jestli to kompu pomůže, vzhledem k procesoru..:) (deska je Asus A7N8X, takže procesor lepší nedám..). Díky za názory, nápady atd :-D.

Ach..pravda, to jsem zapoměl napsat, sry :). Je tam XP SP2 - samozřejmě na internet a filmy je to naprosto dostačující, ale občas zahraju i nějakou hru - hlavně GTA San Andreas, Neverwinter Nights 2 a Battlefield2...+ nějaký blbosti. Obzvláště u BF2 si nejsem jistej, jestli mě další 1GB zachrání, nebo jestli to i tak bude brzdit procesor :-/.