Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno estranky.cz

Dobrý den ,mám problém nejdou mi vkládat stránky no estranky.cz vždy mi to napíše Adresa obsahuje nepovolené znaky . nevíte co dělám špatně? Díky za odpověď.

Jestli to nebude tím, že do pole "Adresa" zadávéte blbosti. ;-)
Nepoužívejte speciální znaky (zavináč, apod.) ani háčky a čárky nad pismeny (diakritiku).

Viz. instrukce na eStraánkách:

V políčku adresa můžete nastavit z čeho se má tvořit adresa odkazu na příspěvek nebo fotogalerii. Je důležitá pro vyhledávače, které podle slov v adrese hodnotí stránku.
Může obsahovat písmena malé a velké abecedy bez háčků a čárek, číslice a znaky: _ - . % (podtžítko, pomlčku, tečku, procento je pro speciální znaky).
Pokud necháte políčko prázdné bude doplněna automaticky podle názvu.