Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezstratové otáčanie JPG

Vedeli by ste poradiť niečo na bezstratové otáčanie JPG? Po použití IrfanView má originál a upravený obrázok rôznu dĺžku, takže nie som si istý, či sa môžem spoliehať na kvalitu otáčania.

Asi tě nechápu. A předpokládám, že msx tuto volbu v Irfanu používá. Soubory mají ale mají po úpravě jinou velikost. Jestli se nepletu, je to v pořádku a souvisí to s principem komprese používané u JPEGu (kvantizační matice).