Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna připojení ADSL -> bezdrát

Mám nyní adsl přes pevnou telefonní linku,tuto ruším(poplatky ...), chtěl bych přejít tu v Jablonci asi ke GREPNET.cz, kde mě měsíční poplatky vyjdou na polovinu. Nemám možnost přímo mluvit s někým již takto připojeným-optám se,zda nebudu litovat(stabilita,kvalita,...).Děkuji za jakýkoliv názor.

Změna předmětu, původně: změna připojení (host)

GREPNET se na stránkách chlubí:

Služba není provozována technologií WiFi. Jedná se o sdílené bezdrátové linky o garantované minimální rychlosti, neomezené datově i časově.

Když je to bezdrát, ale není to wifi, tak co to vlastně mají? To taktně zamlčeli. A bez omezení dat? No, nevím, nevím...

Ceny mají bez DPH, což nesnáším - bez daně ti to jako domácímu uživateli nedají, tak proč tam nemají koncovou cenu?!

Mne nejde o vytazenie linky v zmysle prenesenych MB az GB ale skor o vytvaranie 1000 spojeni, ktore bezdrotove radia proste nezvladnu (p2p dokaze zabit aj 100Mb ethernet). Vacsina ludi si bohuzial spravne p2p klienta nevie nastavit. Inak v spicke mam hlavnu linku vytazenu tak na 80%, takze rezerva tam este je.

Naopak - spoustu lidí dnešní technická doba nadměrně zatěžuje, pro ty je ideální přístup:
tady to zmáčkněte, ono to naběhne, otevřete Word, napište dokument, zmáčkněte tady tu disketku, potom křížek, Start a Vypnout a když tohle zhasne, tak už je to vypnutý.
Těm je taková informace, že je použita bezdrátová technologie BreezeNET vyloženě naobtíž.

To je při takovém počtu poskytovatelů poměrně běžná věc. S trochou nadsázky se dá napsat, že je problém najít souseda, který by měl internet od stejné firmy jako já.
Díval jste se po internetových diskuzích? Např. tady je něco ke čtení:
http://forum.rychlost.cz/dotaz/2006-04-28-497-grepn et-jablonec-n-n/
http://forum.rychlost.cz/dotaz/2006-03-18-401-erkor -4lete-zkusenosti/p-6/