Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můj comp asi ovládá někdo jinej a hejbe se mi sama myš

Čauwes, mohli by ste mi poradit, co mám dělat, když můj comp asi ovládá někdo jinej? Někde sem četla něco o progrmau osa9, ten sem fakt v PC měla,tak jsem ho odstranila. Jenže pořád vidim jak se někdy myš hejbe sama od sebe . Smazala se mi veškerá hudba a dřív sem i sama viděla, jak si s PC někdo hraje, a otevírá různý soubory atd. Antivirusy nepomáhaj.
DÍK PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ
ČAWESS

Změna předmětu, původně: Co mám dělat?
Čauwess, ji ti řeknu, co máš dělat - přečíst si tohle! (host)

nepíšeš verzi windows.
pomůže jakýkoli firewall, i ten z xp sp2.
záleží jaké programy pro dálkový přístup sis nechala známými nainstalovat a kdo zná hesla.

když ti někdo hýbe myší, je dobré vytáhnout kabel k netu a změnit heslo do windows. mění se ctrl+alt+del: změnit heslo - pravda, některé podřadné verze windows to mohou mít jinak.
předpokládám že se do windows přihlašuješ automaticky, to jde i s heslem, nastavení třeba přes tweakui.

programů pro dálkový přístup je víc, ty nemusí používat ověření windows, pak by nebylo na škodu na některém antivirovém fóru uvést svůj problém a nechat tam výpis logu z programu hijackthis.

kromě antivirů existuje i antispyware, možná máš něco co spadá do této kategorie (a to vynechávám rootkity). chtělo by to spíš někoho mentálně dospělého zavolat přímo k tomu krámu, ať ti ho vyčistí a zabezpečí, dosavadní známí-poskytovatelé antivirů zřejmě byli k ničemu a spíš se baví na tvůj účet.