Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skype nefunguje

prosím, kdo mi vyřeší problém se skype, nefunguje.
děkuji.

tel.777031921

Praha 9
Změna předmětu, původně: skype (LaKr) (Kráťa)

Pokud chcete, aby Vám někdo zavolal a domluvili jste si návštěvu u vás doma, kde to Skype zfunkční, jistě se někdo najde. Ale v takovém případě si připravte korunky, protože zadarmiko nikdo nikam chodit nebude.
Dalo by se to ale zadarmiko řešit v této poradně (ta zadarmiko je). Napsala byste co konkrétně nefunguje (vůbec se nespustí/spustí ale netelefonuje to...) a třeba je to nějaká blbost.
Je ovšem otázka, jestli si vůbec troufáte, zadat ve Skype například telefonní číslo. V tom případě by bylo skutečně asi lepší, kdyby k vám někdo zašel.