Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení harddiku

Ciao,Je to téma, které je na této poradně už mnohokrát probírané.Vím máte tady mnoho příspěvků.Mám Windows xp a data asi 50Gb,které mám nainstalované na 1 primárním oddíle.Můžu vytvořit nový oddíl i za běhu windows xp abych si tam poté tyto data přesunul.Potřebuju přeinstalovat windows.

Kdybys zkusil hledání, o rozdělení disku bys našel spoustu příspěvků i odpovědí.
Ano, můžeš, budeš potřebovat nějaký program, který to dokáže - Acronis Partition Manager (popr. Acronis Disk Director Suite) nebo Partition Magic.

Ale presunes tam data, ne instalaci Windows!

Je to téma, které je na této poradně už mnohokrát probírané.Vím máte tady mnoho příspěvků.

Ano, krásná a pravdivá předmluva. Takže stačí použít hledání a nezakládat zbytečně duplicitní dotazy, souhlasíš?