Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cleneni ITU

nevi nekdo prosim kde bych mohl najit->Spojovací a přenosové telekomunikační systémy a jejich členění podle ITU
nebo na co se zamerit.Nemuzu to pre google najit.
predem moc dekuji

A čo presne hľadáš? Potrebuješ to na nejakú skúšku? Ak áno, tak najlepšie spravíš, keď si zoženieš prednášky alebo minuloročné skúšky z toho predmetu od spolužiakov...

Ak je to to, čo si myslím a tie spojovacie systémy sú signalizačné systémy (ako napríklad DSS1 a CCS7), tak potom by si niečo mohol nájsť napr. na www.spsnmnv.sk.