Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VoIP brána z routerem

Zdravíčko lidi.Pořídil jsem si VoIP a ruším pevnou a tak bych rád ten aparát z pevný používal na VoIP.VoIP mám od 802.cz a tak bych si chtěl koupit nějakou VoIP bránu u nic protože je zdarma (zaplatit musim to jo,ale peníze mi daj pak na volání).Ale moc se v tom nevyznám a nevím jakej je mezi nima rozdíl,kterej je lepší atd.
Jsou to tyhle dva:
SPA3102
SPA2102
Díky

Ve Vašem případě je to asi jedno, pro rozumnou radu je třeba vědět jak máte realizovanou síť (máte-li více než 1 PC) a připojení k internetu. Možná jen nevíte co si představit pod některými názvy portů, ale v návodech to máte i s názornými obrázky.