Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat usb tiskarnu pres wi-fi switch?

Dobry den, mel bych prosbu, mam sitovy wi-fi switch (nebo co to je) Level One WBR-3404TX a potreboval bych pres nej rozchodit USB tiskarnu Samsung ML-1520 (primarne pro notebook s wi-fi, spojeni notebook - switch pres wi-fi fungjuje, jsem tak pripojeny na internet).

Tiskarnu lze ke switchi pripojit pres usb, tak predpokladam, ze tu tiskarnu lze pres tento switch sdilet.

A jak to udelat, kdyz jeden pocitac nema wi-fi, a je ke switchi pripojen normalnim sitovym kabelem? Jak postupovat pri tisku v tomto pripade?

Muzete mi, prosim, nekdo poradit, jak na to? Predem dekuji.

Jedná se o router. Jak se tiskárna připojená na print server routeru instaluje je popsáno na straně 69 uživatelského manuálu. To ovšem ještě neznamená, že vaše tiskárna je mezi podporovanými. To si ověřte na stránkách výrobce.
Zda je PC připojené přes wifi či kabelem není rozhodující.