Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anonymizér - změna identity v určeném intervalu

Zdravím,
používám anonymizér Tor, ale nevyhovuje mi, že pro změnu identity musím ručně kliknout na příslušné tlačítko. Nevíte někdo, jak toto v programu nastavit (já na to tedy nepřišel) nebo jestli neznáte nějaký šikovnější program, který to umí.

Předem mnohokrát děkuji za odpovědi.

Zkusím hádat:
1.tys dostal na nějakém herním serveru ban a chceš hrát a ono ti to zabloklo IP
2.chceš někomu z cizí emailové schránky poslat email aby tě policajti nenašli(to už mi někdo udělal 3-[ ale nezměnil si IP adresu takže u něho policajti byli.
Ale i tak. Tvou pravou IP stejně nějak zjistí.