Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se zobrazením www stránky

Ciao, mám menší problém.Když zobrazím moje www stránky v Mozille firefoxu, myslím tím umístění -uprostřed- tak je to v pohodě, bohužel při brouzdání přes internet explorer mi to zoobrazuje jenom vlevo.Co s tím?..díval jsem se na jak psát web, ale nenašel jsem to tam:-D
Změna předmětu, původně: www stránky (mif)

Ono by to šlo udělat "naslepo" i takto:
Do head

<style type="text/css">
body {text-align: center}

.Xn9OncvkZ {
width: 750px;
margin: auto;
border: 1px solid black; /*abych tě karkulko lépe viděla*/
}

potom

<body>
<div class="Xn9OncvkZ">
tady všechno to, co máš teď za body
</div>
</body>
</html>

Funguje na
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "loose.dtd">
jinde jsem nezkoušel