Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem error safe

mam takovej problem .objevil sa mi na liste snadneho pusteni cerveni kruh s x kom vo vnutri nad nim objevuje napis your computer might be at risk. (warning.If your computer has been sufering from reqient crashes,instability or slow pc speed,you may have critical errors on your computer.You recoment you to scan your computer for critical errors. kdis kliknem nato tak otvory internetovu stranku a nuti stahnut program error safe.udel som kontrolu s antiv.prom avast i s ad-aware nasli nejake víra bol odstranen ale nic se nezmenilo .skusal som i SMITFAUD FIX sice to odstranil ale po restartu se to znovu objevil

děláš.
- nechal sis zavirovat počítač
- neumíš to odstranit
- instaluješ špatný program

lišta snadného spuštění je ta vlevo dole vedle start (to ovšem nejsou programy, právě běžící v paměti). ve vlastnostech té ikony bys měl vidět, co je to za program.

pokud ale myslíš "systray lištu" vpravo dole, spusť si program starter
v prostřední záložce jsou běžící programy - podle ikony najdeš ten svůj spyware. v záložce po spuštění možná uvidíš, zda se nevyskytuje jeho spuštění.
pokud používáš nezabezpečený internet explorer, pak se v něm podívej do menu nástroje - správa doplňků, a vypni blbosti.