Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kopírováním DVD

Mám od kámoše půjčenej film The Da Vinci Code. Není to originál DVD, ale jen kopie. Chtěl bych si toto půjčený DVD zkopírovat do svýho PC, ale pokaždý mi během kopírování vyskočí tato hláška: "VTS_01_5 nelze zkopírovat: Chyba dat (cyklická redundantní kontrola)."
Poradíte mi, prosím, někdo co s tím?

Samozřejmě, že k tomu kopírování souhlas tvůrců filmu a majitelů autorských práv mám, jinak bych si to pochopitelně nedovolil:-).
Myslíš, že pokud mi jiný DVD zkopírovat jdou, tak můžu nekvalitní mechaniku a zaprášenou čočku vyloučit?