Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno systém nenačte pevný disk

Mám takový to problém: Na svém počítači mám dva disky. U toho se systémem ale došlo k problémům, musel jsem ho zformátovat a přeinstalovat Windows. Jenřže po přeinstalování se ten druhý disk nenačte, ve správě disků se vypisuje jako cizí dynamický disk. Nerad bych přišel o data na něm uložená. Nevíte někdo, jak ho zprovoznit (aniž bych ho musel formátovat). Oba jsou Seagate. Děkuji

mozna toto ti pomuze
Přidáním disku do konfigurace systému počítače získejte přístup k datům na disku. Přidání disku do konfigurace systému provedete importem cizího disku (klepněte pravým tlačítkem myši na disk a poté na příkaz Importovat cizí disky). Po importu se zobrazí a zpřístupní všechny existující svazky na cizím disku.