Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou vybrat grafickou kartu?

Dobrý den chtěl bych poradit s výběrem grafické karty.Jaká je nejlepší na trhu v poměru cena/výkon v rozmezí 2000-3000 Kč Musí mít připojení Pci-expres a chipset ATI děkuji za tipy.

Lehce cenou nad, ale dosti výhodná v cena/výkon - Sapphire Atlantis ATI Radeon X1950 GT 256MB, PCI-E
Cena s DPH: 3 107,- Kč

product.jsp

to si to asi ani nikdo nepřečetl od čeho ste PC poradna běžte radši vedle do tera poradny radit jak si podržet hadici vy neschopní co si tady hrajete na velké rádce sedíte tu celý den a nejste schopní poradit

... jak malé rozdurděné dítě ... ještě si zadupat ... a je hotovo ... ťu, ťu, ťu ... ]:)

Netroufal bych si komukoliv doporucit pasivne chlazenou kartu, pokud jsem nevidel jeho reseni chlazeni PC a nebo pokud ho aspon nepopise.

A v tomhle pripade bych dotycnemu doporucil uplne neco jineho nez grafickou kartu (vzhledem k jeho prispevku nahore), ale asi by bylo spravnejsi to nechat na jeho rodicich.