Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopírování www

Ciao,
Zajímalo by mě, jak to je z kopírováním souborů at už různých linků na hry ( což je nelegální) nebo kopírování textů na internetu.Otázka- Pokud zkopíruju nějaký text z jiné stránky a zoobrazím je na své stránce a poté tam vložím zdroj informace můžu být nějakým způsobem trestně stíhán? např. 112222222222 zdroj: idnes.cz např.

Text můžeš kopírovat ale musíš napsat z čeho si to zkopíroval, případně zkontaktovat toho, od koho to kopíruješ. Měl bys mít jeho svolení(Je to slušnost, jinak seš pěkný pra.se). U souborů bys neměl stahovat samotnou hru k sobě. Pouze uvést link kde to je. Ale možná se mýlím.