Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [*script] časově náročné smyčky a repaint

Dělám skript, který ve smyčce zpracovává množství dat. Problém je v tom, že bych chtěl během toho informovat o průběhu, ale když na stránce něco změním, stejně se to projeví až po předání řízení kdy se provede repaint. Existuje nějaká možnost, že bych mohl ovlivňovat vzhled stránky během zpracování smyčky?

Díkes.

Aha. Tak to nevím. Já programovat neumím. Možná by to mohl vědět los až dojde.
Laickým řešením by ale mohlo být rozdělit si to mezi dvě funkce s tím, že
po určitém počtu cyklů (bylo by tam počítadlo) by se to třeba přeplo na jinou funkci s tím, že ta funkce by měla v těle settimeout (časovač).
Zadala by se v něm nějaká směšná prodleva (třeba 200ms) a v tom čase by se mělo předat řízení pro uživatelské vykreslení.
Tím by se to možná mohlo opticky jevit tak jak je požadováno.

Konkrétně tenhle skript má fungovat v době instalace Windows, takže by ani nebyl nainstalován virtual machine. A přestože skriptuju v JScriptu tak s Javou nejsem moc kamarád. To bych napsal radši .NET assemblinu a použil COM wrapper:-) Ale nápad je to zajímavej. Díky.