Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba www

Ciao
Jakým html znakem můžu nastavit, aby mi nešlo kopírovat ze stránek , myslím tím např linky atd...Vyděl jsem to zde : pp.html ....zkuste zkopírovat text..pak se objeví tabulka. Jak na to? :-)

zajímavé, že i předchozí tazatel si jako vzor vybíral stránky pro multilevel veksl. to tam máte jako podmínku vstupu do pyramidy?
uvědom si, že pokud se někomu ta stránka v prohlížeči zobrazuje, tak ji má v cache načtenou - tak čemu chceš zabraňovat?
pokud nevíš co je to cache, neva. metody pro zobrazení zdrojáku máš v tom karlově odkazu.