Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hodnosti na www

Čau všichni
potřeboval bych pomoct s vymýšlením hodností na jedny www, hodnost se bude odvíjet asi od počtu bodů a vložených novinek, to ještě uvidíme. Ale každopádně potřebuju vymyslet nějaký hodnosti (tak 7-10). Zatim mám:

1. administrátor
2. správce
3. redaktor
4.
5.
6.
7.
8. uživatel

potřebuju vymyslet ještě tak 3-4 hodnosti, ale nic mě nenapadá. THX všem :-)

mno to se mě moc nezdá, ty hodnosti by měly byt trocha podobný těm co už tam mám a hodnosti se budou získávat asi za body (a body za přidaný novinky, ...). Hodnost admin se nebude moct získat, správce na žádost, redaktor za určitej počet bodů (respektive počtu přidaných novinek) a uživatel je standartní hodnost. Mezi redaktora a uživatele bych dal tak ještě 2 hodnosti, ale potřebuju nějaký názvy, který se do toho hoděj, na fórum bych teda asi dal ty hodnosti ze StarGate, ale sem to chce něco jinýho a ty názvy ras do toho moc nejdou ...