Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze vložit do notebooku grafická karta????

Notebook:chipst:ATIRC415ME+SB460
Grafická karta: ATI Radeon Xpres 200M s až 256MB paměti hyper memory
procesor: Intel Pentium Dual core(2x2Ghz)
2gb RAM
Vista basic
Dobrý den chtěl bych se zeptat zdy by se se dala do této sestavy vložit lepší Grafická karta
( např:grafika ATI Mobility Radeon X1400 s až 512 MB pameti (Hypermemory))
Ptám se hlavně proto že se chci koupit notebook a už vím že si jí asi budu (pokud to pujde) měnit

Díky za přečtení a ještě větší díky za odpověd;)

Jen bych ještě doplnil, že integrované grafiky obvykle berou paměť ze systémové RAM, takže místo 2 GB pak budou mít Windows např. 1,75 GB (aby Vás to nepřekvapilo). Další věc je, že Windows Vista basic jsou nejvíce omezenou verzí už tak zatím nepříliš povedeného systému. Je-li to možné, doporučil bych model s Windows XP.