
Rozdíl mezi procesory Intel
Dobrý den,
můžete mi, prosím, poradit, jaký je rozdíl, především výkonový, mezi procesorem Intel Celeron D347 3,06GHz a Intel Celeron Processor 420 1,60GHz.
Děkuji
Dobrý den,
můžete mi, prosím, poradit, jaký je rozdíl, především výkonový, mezi procesorem Intel Celeron D347 3,06GHz a Intel Celeron Processor 420 1,60GHz.
Děkuji
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
rozdiel je taky ze obe su sracky ale 420ka je novsia (lepsia napr. z pohladu (ne)zohrievania, ina ar… MM.. 20.08.2007 15:13 |
MM.. | |
Děkuji, to mi takhle stačí ... Jedná o normální pc na běžnou domácí agendu... Je to náhrada za zhoře… Ema 20.08.2007 15:27 |
Ema | |
jde koupit asrock pro P4 jestli jde o náhradu desky za nejakych 1300 poslední MM_tank 20.08.2007 21:07 |
MM_tank |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
rozdiel je taky ze obe su sracky ale 420ka je novsia (lepsia napr. z pohladu (ne)zohrievania, ina architektura, tusim aj viac cache). Inac sa na tak polozenu otazku odpovedat asi neda. Naco to PC potrebujes? Aku mas zakl.dosku? Mas dobry chladic ked chces nejakeho celerprskota 3GHz? Kupujes novy PC?
Děkuji, to mi takhle stačí ... Jedná o normální pc na běžnou domácí agendu... Je to náhrada za zhořelou desku s P4.
jde koupit asrock pro P4 jestli jde o náhradu desky za nejakych 1300