Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznute unexpected rebooty kompu

dobry vecer, neviem preco, ale ked hram nejaku hru, niekedy sa mi komp zruti do rebootu, ktory zamrzne, poradte mi plz
vopred diky

zostava je intel c2d e6420
2 gb ram
geforce 8800 gts
win xp sp2 eng
najnovsie ovladace ku vsetkemu.

Moze nestihat alebo byt vadny zdroj, alebo je tam nejaky HW problem s doskou alebo grafikou apod (studenak ktory sa prejavuje ak sa meni pnutie na doske tepelnou roztaznostou), prip. prehrievanie northbridge.
Tipujem zdroj (skusit chvilu pouzivat iny - napr. pozicat si).

P.S. vytiahol by som to z kejsu napr. polozit na nejake casopisy alebo dreveny/skleneny stol, skontrolovat ci nebol niekde mozny skrat na kejs (distancne stlpiky pod doskou), vytiahol vsetko nepotrebne co v tom je. Vsetky karty a RAM atd povytahoval a znova zastrcil, dotlacil chip BIOSu do patice. Skusit to chvilu pouzivat mimo kejs.