Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou kopit grafiku

Přeju dobrý večer potřebuju poradit s výběrem graf. karty ,která by měla být na hry.Měla by být zapojena přes Pci-expres.Cena asi do 3000,-

Moje sestava:

Amd Sempron 3000+ 1,79 Ghz
512 Mb RAM (rozšíření o 1GB)
zákl.desk:Gygabite K8A482M
zdroj:300W

Díky za rady a tipy.

Zdroj mám podobný tomuto

Takže pouze podobný ... přesný název/parametry neznáte - nechcete raději zjistit/upřesnit? Já mám zdroj tomu Vašemu v odkazu také podobný (alespoň obrázek mi příjde stejně "šedý" ... ;-)). Hore píšete, že máte 300W! ...

tak aby se mi tam vešel protože pod mým zdrojem už nemám místo

Chcete mít dva zdroje?? Opravdu?? Chápu to dobře ::) - nestačil by jeden slušný/splňující potřeby? Nebo myslíte nějaký nový/další větrák?