Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mužou stát Windows XP 736,- Kč?

Na internetu je několik obchodů, které nabízejí velmi levně Windows XP, třeba frontoff
Zajímalo by mě jak je to možný, jestli je to ňáká černota nebo jde o ňákou hodně očesanou verzi, která se muže provozovat jen za ňákých specifických podmínek.
Změna předmětu, původně: Jak mužou stát Windows XP 736,- Kč????????? (LaKr) (Kráťa)

Ked si kupis multilicenciu, v cene nema instalacne CD, dostanes len licencne cisla. Na to aby si to mal z coho nainstalovat si musis kupit diskit (instalacne CD. Pozor, diskit pre multilicenciu je iny ako pre OEM winy a nainstalovat sa da len s multilicencnym klucom ktiry dostanes pri kupe multilicencie. Ak nemas multilicncny key, tak diskit ti je nanic.

Disk kit je pouze balení instalačních CD, které se poskytuje pro různé typy licencí prodávaných za určitých podmínek (MOLP, Corporate, EDU atd..). Takže nákupem tohoto kitu žádnou licenci NEZÍSKÁŠ. Máš pouze ta media a ta ti jsou bez instalačního klíče k ničemu. Takže, pokud si toto koupíš, stejně to nenainstaluješ. A v případě že naistaluješ s kradeným instalačním klíčem používáš windows neoprávněně.