Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc win a registre

Dobry den mam velky problem hral som sa kusa s registramy a po restarte v pc mi chzbal subor system32/hal.Dll a koli tomu neslo vobec spustit win ani v nudzovom rezime. Skusil som nainst druhz win na inz disk a z neho skopirovat ten subor spet ale nepomohlo to lebo asi je este nieco s registrami. Neviem ale ako mam zmenit registre v tom druhom wine ked beyim y ineho tray ked dam regedit ta edituje ten na ktorom robim ale mne treba upravit inz na disku d nevie niekto co bz som mohol spravit? Resp ako doinstalovat sudor hal.Dll spet a ako to roychodit? Ide o to ye v mojej yloyke mam doleyite veci a neviem sa k nej z doho druheho win dostat pise ye pristup odobrenz ako sa tam dostanem?

Zkus to prosim priste malymi pismeny sam (JaFi)

Zorry za ten text Som nemal este poriadne nainstalovane jazyky na novom windowse a som sa ponahlal dost. Diky vsetkym za rady skusim no nieco pohladat a je mi jasny ten reinstall ale ide o tie data v mojej zlozke do ktorej je pristup odopreny.