Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcny procesor or MB?

pri istalaci procesoru Intel core 2 duo 6400 na MB/ASus P5ND2 nForce570/ podporujuci tenhle CPU, sa vubec neukazal bios,ostatny hardwar bol pripojeny s funkcniho PC.V cem je problem??? a mohol by core2 duo fungovat aj na MB nepodporujuci frekvenci FSB 1066 MHz???

První by to chtělo dát tam nějaký nový bios a zkusit jestli to není jen starým biosem.
Některé desky podporují například 1333mhz fsb neoficiálně -např. 965čipset. Pokud deska skutečně neumí 1066sběrnici ale umícore 2 duo tak by tam šlo jen levné core2 E4500 s fsb 800