Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledá se notebook s těmito parametry

Chtěl bych si pořídit notebook a představoval bych si v ideálním případě následující:
-> rozlišení obrazovky min. 1024x1280
-> plná klávesnice (s numpadem)
-> možnost dát druhou baterii místo CD mechaniky
-> integrovaný mikrofon (překvapilo mě, že některé nové NB nemají)

Co by dále potěšilo:
-> hardwarový vypínač wifi
-> kvalitní zpracování plastů / kovu

Díky za tipy.

Přesný tip Vám neřeknu, ale určitě to bude muset být něco z vyšší třídy a asi také nějakých zaběhlých výrobců tipu Dell či IBM, protože výměnné mechaniky se u levných modelů a méně kvalitních značek příliš nevyskytují.