Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DirectConnect - sloty?

Dobry den, chtel bych se zeptat.Mam StrongDC++ a nejak mi to nechce vubec stahovat.jednou za hodinu se neco chyti ale jinak nic.Stale to pise NO slots avaible.Co s tim?nevim jak to nastavit presne.diky za odpoved

stahujes neco co je
1) velmi zadane
2) ma velmi malo zdroju
3) jsi v pasivnim rezimu a je prilis malo aktivnich klientu, ktery dany zdroj maji a prilis mnoho pasivnich klientu, kteri se to od nich snazi sosat
4) kombinace libovolnych z predchozich tri

Doufam, ze mas DC nastavene tak, aby melo omezeny pocet otevrenych spojeni. DC je zabijak siti ;-)