Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznámé zařízení.

Ahoj, mám problém s připojením externího disku (WD MyBook) a foťáku Canon. Když je připojim tak se mi objeví jako "neznámé zařízení" a nejde s nima nic dělat. Když připojim GPS tak ta funguje normálně. Mohlo se něco stát tím, že brácha ten disk odpojil z USB aniž by ho vypnul? Dá se s tim něco dělat? Prosím o polopatické odpovědi. Jsem prostý člověk ;-) Díky!

skus to strcit do zadneho USB konektora (ktory ide priamo z dosky). Ak pouzivas nejaky USB predlzovak tak ho nepouzivaj.
Skus ten disk v inom PC. Nepotrebuje to nejake ovladace? (alebo je to standardny mass storage?) Ak potrebuje nejake ovladace tak ich preinstaluj.

Neverim ze vytiahnutim za jazdy by sa to posahalo tak aby ho Win ani nevedel identifikovat.Tak sa spytaj brachu este raz ze co s tym vcera robil.