Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocenění počítačové sestavy-za kolik se dá prodat

Chtěl bych se zeptat v případě prodeje tohoto počítače, jak by vypadala přibližně přibližně jeho cena..

Procesor: AMD Athlon 1800+
Základní deska: neznám přesnou specifikaci
Paměť: 512 MB
Grafická karta: Sapphire Radeon 9550
Pevný disk: 40 GB
DVD vypalovačka LG

Vím,není to už žádná bomba..Ale kromě těch úplně nejnovějších her ty ostatní jedou v pohodě..

Bez monitoru, klávesnice a myšky 4 000 Kč. Jde o to, že prodáš vlastně pouze skříň a to si může vzít jen někdo, kdo má to ostatní. Tím se možnosti zúží pouze na lidi, co už nějaký počítač mají.
Koupit k tomu v bazaru levný monitor, klávesnici, myš, aby to bylo ihned použitelné všude, myslím, že by se to dalo klidně nabízet 7-9 000 Kč.

(v té poslední větě nějak moc čárek co?)

Já koupilz aukra Athlon XP 2000+ , 512 MB RAM, DVD vypalovačka, shitová nVidia mx 400 a menší disk 9GB :-) za 3200 kč, ale včetně WindowsXP Professional licence +orig CD + nálepka na case. Provozuje to dcerka ( ona linux nerada). Dneska jsou k sehnání kompletní PC se Sempronem na AM2 socketu s dvd vypalovačkou a volným PCIe slotem už od 4800 kč. Za tvůj PC bych dal max 2200 kč.

Je to psychologie prodeje. Když u toho bude všechno a bude tam OS + nějaké ty prográmky a jen se to celé zapne a už se může dělat, prodáš to i tomu, kdo nemá žádný počítač a kdo ti za to dá mnohem více, neý ostřílený počítačovník ošlehaný severákem, nebo větrákem.
Také záleží na tom, jestli to chceš střelit rychle. Od toho se odvíjí cena.