Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý monitor

odešel mi monitor, tak sem si sehnala starej, jenže po zapojení monitoru není obraz přez celou obrazovku nejde víc roztáhnout, asi tak 2cm na každé straně je černý pruh, jde to nějak nastavit? nebo je na to nějaký ovladač?

Co znamená starej monitor ? 14" ? 15" ? Je na něm nějaká značka ? Co je vzadu na štítku za typ? Dnes seženeš slušné značkové 17" a 19" monitory za pár stovek . Obětoval bych 500 kč za nějaké EIZO, SONY či Samsung. Jestli je to 14" KFC či Acer, tak to dej do sběrného dvora , ušetříš si zrak a nervy.