Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte Grafickou kartu pro AGP

Čau všechny Vás zdravím.:))
Vždy, když jsem potřeboval poradit, jste mi pomohli, tak se na Vás obracím zvovu.:-D
Nevím, jaká grafická karta by se hodila do mého "stařičkého" pc (MSI K7T266 Pro2, AMD Duron 950 MHz, 1280 MB DDR, 260 GB HDD). Tak mi prosím poraďte.:-[ Cena, ale nesmí přesáhnout 2500,- Kč.;-)
DíKy moc za všechny Vaše odpovědi. :-)
Změna předmětu, původně: Grafická karta (mif)

Ach jo... Sestkova rada stoji za neco az od "6600", coz uz je zas neadekvatni tvemu procesoru. Kup tu ATInu.

BTW: Nechces spis pouvazovat o zmene celeho strojoveho parku? Napr. desku s AMD690G, kde je ATI 1250 (coz uz je velmi slusne integrovane GPU), navic PCI-e 16 slot. Do te poridis jednojadro Athlon64 za pusu, nejakou RAMku a jsi vysmaty...