Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamace nedodaného zboží

Objednal jsem si u firmy PC Skonto nějaký počítačový díly. Balík přišel v pořádku, neporušený (přebírala jej žena). Já jsem jej rozbalil až když jsem přišel z práce. Byla to velká krabice se spoustou papíru co vyleze ze skartovačky. Na dně bylo pár položek co jsem si objednal, bohužel jedna chyběla. Několikrát jsem to přehrabal za asistence manželky, no prostě tam nebyla i když na faktuře byla.
Tak nevím co mám dělat. Docela mě to mrzí a připadám si podvedený ze strany obchodu PC Skonto, neboť jsem jim docela důvěřoval a nenapadlo by mě, že by zboží nedodali do balíku, i když jsem je zaplatil. To, že manželka měla zboží zkontrolovat při převzetí, to měla, ale nenapadlo jí, že v neporušeném balíku prostě zboží nebude.
Máte někdo zkušenosti s podobnou situací a jak toto řešíte?

KEDYSI SA MI STALO NIECO PODOBNE.KUPOVAL SOM NOVY KOMP A NESKONTROLOVAL SOM SI FDD.PRISIEL SOM DOMOV CHCEL SOM SI NIECO POZRIET V TABULKE NA DISKETE A AKO SOM JU VLOZIL DO OTVORU,PORIADNE TO ZARACHOTILO A DISKETA SPADLA NIEKAM DO PRAZDNA.HNED SOM VZAL KOMP A SIEL DO PREDAJNE.SEFOVI VYSVETLIL CO SA STALO.ALE NEMAL SOM ZIADNE PROBLEMY ANI NATAHOVACKY.NA POCKANIE MI TO ZALOZILI.TAKZE V POHODE.ALE NIE VZDY TO TAK MUSI BYT.