Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE 7 - v další otevřené záložce se nenačte ani malý obrázek

Ahoj, mám takovej blbej problém s IE 7.Když mám otevřeno několik záložek (vetšinou tak nad 7) a hledám třeba na googlu v obrázcích, tak mi po nějaké té spoustě načtených obrázků začne IE blbnout. Záložky co mám otevřené jdou bez problémů ale žádnou další záložku už si neotevřu, prostě se v žádné další otevřené záložce nenačte ani malý obrázek. Chci se kouknout do správce úloh , kolik si vzalo IE paměti ale neotevře se mi ani ten správce úloh. Mám program TuneUP a koukal sem v něm kolik mi to sebralo paměti a z 2 GB ramek co mám si to vzalo polovinu ale i když sem ty ramky vyčistil na 85% volných, tak to stejně nereaguje a nefunguje dál. Jediná možnost je vypnout a znova zapnou IE. Nevíte náhodou čim by to mohlo být a jak to opravit?
Změna předmětu, původně: Problém s IE (LaKr) (Kráťa)

Robi to aj v cistej installacii Win+SP2+IE7 ? (skus napr. pomocou bartPE apod). Ak nie tak si si to dosral tym "tuningom" tak nainstal ciste Win a uz nic netuninguj. Mozu to robit aj nejake pluginy, musis si to experimentalne odsledovat.
P.S. mozes priblizit ze ktore to su tie velmi potrebne pluginy pre IE? :-)

nepisem o tuningu IE, pisem o tuneup a cojaviem co si tam este instaloval aby ti slo vsetko "lepsie", "rychlejsie", registre-cistice, a podobne hovadiny. Neinstaluj nic take a ak mas tak to vyhod, nic nepojde rychlejsie akurat to moze robit problemy.
Skus zrusit pluginy ak sa to vobec da.
A prescanuj si to antivirakom a adaware, spyware s&d apod. Ak nejde ani spravca uloh (nic sa nestane po ctrl-alt-del?) tak to vyzera byt rozdrbane dost, moze byt aj virom apod.

Jak už sem napsal, ten TuneUP sen nainstaloval až potom co to začalo kravit.
Chtěl sem zjistit jestli se to tady už někomu stalo a jak to třeba řešili. Tvoje výlevy typu všechno smaž mě nazajímaj a nejni to pro mě řešení. Jestli ty všechny problémy řešíš odinstalací, formátem atd. tak tě docela lituju. Já chci najít lepší řešení. Chi najít konkrétní chybu a tu opravit. Prosim tě když neumíš odpovědět, tak radši nic nepiš. Kmochna a Kráťa umí poradit a chci jim timto poděkovat.

MM ti radí stejně dobře jako kmochna nebo Kráťa. Jde o to, že až vyzkoušíš všechny random pokusy typu manipulace s cache a doplňky, tak už ti zbývají jen dvě věci:

1) vytvořit si nový uživatelský profil a tím ověřit, jestli není zprasený jen uživatelský registr
2) vytvořit si virtual machine s čistou instalací a tím si ověřit, jestli je zprasený systémový registr nebo to dělá něco co sis doinstaloval do systému

Chápej, že normálně se takhle IE nechová. Takže buďto máš bordel v registrech, špatný doplněk IE nebo něco rezidentního v systému co dělá konflikt.

jedinýho co mám rezidentního je avast, jinak nic. Bordel v registech možnej je ale nejvíc si myslim že to bude dělat nějakej doplněk. Nedavno sem formátoval disk , tak těch doplňků tam mám jen pár. Mám za to že tam mám ten PC translátor a pak skype a pak asi 3 od Microsoftu a jeden na přímé přihlašování na e-mail

No a co zkusit ten IE7 úplně normálně přeinstalovat? Třeba tam něco onemocnělo a jinak to ani nepůjde. Nejdříve možná zkusit jen spustit instalaci, jestli se neopraví a pak třeba i odebrat úplně, resetovat počítač, znovu nainstalovat a zase resetova
Jinak pokud chceš zjistit čím to je, tak jak se píše nade mnou. Zkusit to bez všeho, postupně to přidávat a zkoušet a když to začne dělat, hned víš čím to je.
MM.. radí dobře, jen nemá rád M$.

Chi najít konkrétní chybu

a preto ti pisem skus na skusku odstranit pluginy. Asi nechapes ze programy nie su carovne boxy ktrore bezchybne funguju za kazdych okolnosti a s akoukolvek kombinaciou verzii cohokolvek. Ked chces najst chybu tak ju hladaj a pis sem vysledky toho ze co si uz skusil a aky to malo efekt.
P.S. a prescanovat antivirakom a adaware a spybot s&d.