Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk v pc

Ahoj,prosím vás pomozte mi,bratr zkoušel připojit zesilovací hifi věž k pc a pak prý přehodil zvuk na sluchátka,podle toho co říkal, jenže mě ted nejdou vůbec žádné zvuky v pc tak i hry hraju bez zvuku,a nevím co stím dělat,už sem i přeinstalovat windowsy ale pořád nic,poradte mi někdo jak a co mám udělat aby mi šel zase zvuk v počítači,moc děkuji,Majinbroli.

Změna předmětu, původně: zvuk v pc (LaKr) (Kráťa)

ano zkouším, ty repreáky, jsou zapojené v elektrice a jak se dotknu jackem od nich panelu kde mám otvory na zapojení tak to v repreácích hučí,a dělá takový zvuky,ale to je vše a zkoušel sem to zapojit do všech,jak na repreáky tak na microfon,i do toho . otvoru.

Asi tim myslí že místo repráku dal zvuk do sluchátek (: ...nebo já nevím...
Zkus START ► Spustit ► napsat ,,msconfig" ( bez uvozovek ) ► Služby ► 7 položka je zvuk systému windows ► Napiš jaký je stav ( spuštěno/zastaveno ) ► Zkontroluj jestli to máš odškrtnuté ...jestli ne zaškrtni to a dej OK a poté Restartovat...a napiš výsledek

tam to mám zaškrtnute a je tam napsané stav spuštěno, a on to bratr dělal tak: přivezl si hifi věž která není na cd ani radio,jen se připojí do PC a k ní pak repreáky a slouží na basy,výšky treble, apod. a on to tam prý připojoval, a nešlo to, tak prý dal zvuk na sluchátka a poslouchal přes sluchátka, ale já to nevím, a on sám přesně taky už neví co dělal, ale nikde nemám zvuk stlumený ani v té ikoně dole u hodin v liště, ani v "ovládání hlasitosti" a v msconfig to mám spuštěno tak nevím co stím je ale je to deprimující bez zvuku tak mi prosím někdo pomozte, jinak mám zvukovku na základní desce, a device name mám C-media wave device,pomozte mi at mám zase zvuk v pc,prosím.