Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno moje nová A7600GT má poloviční výkon-proč?

Investoval jsem do starého šrotu a pořídil si do AGP LeadTec 7600GT 256MB. Dělal jsem 3DMark03, se starou 6600gt a měl 8000 bodů, s novou jen malinko přes šest.:.( Srovnával jsem výsledky s podobnýma sestavama (compare results online) a měl bych mít přes 11 tisíc i se slabším procesorem a méně ramkama... Není taktovaná, zkoušel jsem Forceware 16x.xx, 94.xx, 91.xx, 84.xx ...a výsledky se liší jen malinko.
DFI AD77infinity, Athlon 2600+, 1,5Gb+ DDR...
Víte někdo čím to? A jak to opravit?

PROBLEM SOLVED!!! :-D:-D:-D Nakonec mi pomohlo nahrát nejaktuálnější Hyperion Pack 4in1, což je kombinace ovladačů AGP, Chipsetu atd.. k mojí zákl. desce. Použil jsem ovladače LeadTek - které jsem dostal přímo ke kartě.

Pro zajímavost přikládám výsledky 3D marků: 8-)
03: 11319b
05: 5460b
06: sm2 1620b & hdr/sm3 1591b

Děkuji hlavně MaSovi, ale i ostatním za rady.:beer: