Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem logovani na webu a KPF

zdravim,

pri pouzivani KPF resp. SPF mam obcas problem se nalogovat na nekterej web... pritom
do vyjimek si ten server zadam, takze by ho nemel brzdit, ale presto to
nefrci....

mohl by mi nekdo poradit jak nakonfigurovat KPF, kdyz chci pro nektere
servery udelit vyjimky?
Pokud je FW vypnuty je vsechno v poradku.
Diky za odpovedi....

S pozdravem Martin Balaz

Asi pro některé SSL weby nebo weby používající nějaké ActiveX nebo java aplety blokuješ odchozí spojení mimo port 80. Otázka je proč vůbec blokuješ odchozí spojení...

A nemyslím si že by takové nastavení dělal KPF sám.

a) takže: projdi si pravidla ve firewallu, jestli tam není něco divného. vyhodil bych všechna pravidla blokující odchozí spojení z webových prohlížečů.
b) ujasni si, proč ti ten web nefunguje - co používá za aplikace, protokoly...

Vsechna odchozi spojeni jsem skontroloval, ale nenasel jsem nic zvlastniho.
Jinak KPF todle opravdu na nekterych strankach dela....
U webu, kde je pri logovani vyzadovano SSL s tim nejsou potize....
Myslim si, ze to souvisi nejak s cookies jen nevim jak... ze je KPF nejak blokuje....
mel jsem za to, ze kdyz je web danej ve vyjimkach tak ma povolene¨vsechno... .o)