Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cd nebo dvd - nevím

Ahoj všichni dostalo se mi do ruky cd nebo dvd - nemá to žádný popis nedá se poznat jaké je původní medium jen snad že je zlaté. Jsou na něm všechny desky beatles a když ho dám do vypalovačky tak se mi objeví menu - mohu si zvolit kterou desku chci přehrát - dál ale nic. Je evidentně přepálené - chtěla bych si ho přepálit případně jednotlivé desky ale nevím jak na to. Dík

Pokud je to diskografie někdy z roku 1994, na které je asi 25 LP desek, tak to bylo CD a mělo to svůj vlastní přehrávač. Na disku byly obrázky všech přebalů a ke každé skladbě byl i text skladby.Na pravé straně spuštěného okna se objevoval vybraný obal a pod ním byly klapky ovládající přehravač. Pokud to nejde, tak asi špatná kopie. Jinak všechny soubory byly s příponou WAV, a vždy celé LP bylo v jednom souboru. Ale nevím, jestli v té době to už mohlo být MP3.Muselo by se to z toho vytahat a rozstříhat asi přes Audition, nebo něco podobného.