Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem scarface the game

Prosim Vás nemohl by jste mi někdo vysvětlit, proč mi jede tak špatně hra Scarface the world is you´r. Mám procesor intel celeron 2.53gh, pamět 2gh a grafickou kartu ati radeon x1600Pro 512mb. Já myslím že na takovou hru by to mělo stačit, ta hra nevipadá zase bůh ví jak náročně, ale s touhle konfigurací mě nejeda tak jak bych si představoval.
Neznám minimální konfiguraci téhle hry, ale myslím si že by to mělo šlapat, i novější hry jako tahle ta mě jedou lépe, skoušel jsem např:demo Bioshock a úpl´ně v pohodě, teda až na ty scény kdy to je už trochu hustší. Ale u téhle hry mohu nastavit gragiku jak se mi zachce a jede to pořád stéjně. Trochu se to cuká, v určitých pasážích a z toho když to zapnu znova tak to jede normálně. Slyšel jsem i to že ta hra je špatně udělaná. Kdo Ví co a jak, prosím at odepíše. Roberto

Procesor Intel Pentium 4 2,8 GHz nebo AMD ekvivalent
512 MB RAM operační paměti
256MB DirectX 9.0c kompatibilní grafická karta (ATI Radeon x800 nebo NVIDIA GeForce FX 6800)
DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
5 GB volného místa na pevném disku
DVD-ROM

... doporučené hardw. požadavky.