Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stále crc error u větších stažených souborů (rar)

Když stahuji větší soubor rar např. 100MB tak mě to vždy hlásí crc error (použ. Firefox). V prohlížeči chyba nebude, zkoušel jsem i jiný downloader a dělá to stejně. Zkoušel jsem také stahovat z různých zdrojů a různé větší soubory a stále je to stejné, vždy crc error. soubory jsem zkoušel rozbalit také na jiném PC a taky byly chybné. Menší soubory rar, např 5mb jsou v pohodě. Myslím že by to mohlo možná být nastavením netu. PC je standartní desktop, OS WinXPsp2 a můj provider je PilsFree.net. tak nevím....

a mezi nama vsema jsem dizletik a disgrafik vase posmesky mi pridou ubohy protoze ja za to jak si nemuzu ale smejte se kdyz vam to udela dobre nebudu se otravovat s nejakejma nerdama co ani nedokazou poradit a dokazou mit jen blbe keci a nadavky coz je podurovni a ubohe forum by melo fungovat tak mel by bejt recenej problem a meli by bejt na nej otazky ktere to resej a ne ze tady nejaci dementi zacnou psat jakej sem prasak a resit tady cestinu jako ty nejvetsi nerdi co sou fakt nechapu treba se poserte z meho psani