Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění dávkového souboru

Dávkový soubor
V dávkovém souboru BAT mám u príkazu RD jméno s mezerou a když to dám do uvozovek, háže to chybu (Systém nemůže nalézt uvedený soubor). Bez mezer to funguje! Název ale musí být s mezerami. Dlouhé názvy se přece dávají do uvozovek - tak proč to nefunguje?

Příklad: RD /S /Q "c:\toto smaž"

Celé je na XP. Zkoušel jsem i příponu cmd se stejnými výsledky. Kde je zakopaný pes? Poraďte prosím.

Skláním před Vámi! Konečně jeden příspěvek od člověka který UMÍ. Udělal jsem to dle návodu a chodí to i s češtinou!!!!!!!!!!!!! To ž ve slově smaž se překódovalo jako §. Vlastně je to jasné Windows (CP1250) má jiné kódování než DOS (CP852). Kdybych našel tabulku tak by to asi fungovalo taky.
DÍKY! DÍKY!
Díky všem za pomoc!