Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak očistit špinavé sklo laseru u HP 4L

Mám starou HP 4L a tiskne slaběji na pravé straně i po výměně toneru.

V http://pc.poradna.net/question/view/144543-multifun kcni-barevna-tiskarna-kterou-koupit mi bylo porazeno vyčistit sklo laseru. Bohužel jsem nepřišel na to, jak se k němu dostanu.

Můžete mě nasměrovat, jak na to?

obávám se, že jedině kompletní rozborkou stroje. Obecně bývá laserová jednotka umístěna v korpusu stroje NAD válcem umístěným ve výměnné tonerové kartuši.

Zkusil bych napřed stlačeným vzduchem profouknout.

Rozebrané to mám. Problém mám v tom, že nevím co vlastně čístit.

Laser je pěkně dostupný nahoře a v přední části má dvířka, které se dají cca 1,5cm nadzvednout a je vidět sklo trubice. Takže předpokládám, že "špinavé sklo laseru" by mohlo být myšleno právě toto.

Zkusím koupit ten stlačený vzduch product.jsp. Snad ho v některém krámě seženu.