Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FreeBSD nastavenie CRON JOB

Dobry den.

Potrebujem si na FreeBsd spustat kazdy den jeden zalohovaci skript na stranku.
Cron Job mam nastaveny v CRONTAB.

Lenze je problem ze ziadny cron sa nevykona a nechapem preco ...

Je treba este nieco spustit ?

cron job vyzera takto:
18 13 27 8 * root /usr/local/www/data/download.php

nemoze byt problem v tom ze v command sa vola priamo subor PHP a nie nejaky linuxacky skript?

Takze uz som to vyriesil ... jeden dobry clovek mi poradil aby som lynx zadal s plnou cestou cize v tvare:

/usr/local/bin/lynx -dump "xxxxxxxxxxxxx"

Ale vdaka vsetkym ale najmä touchwoodovi.

AAA este mi neda , keby som chcel aby mi vystup toho skriptu prisiel na moj email ?

To by sa dalo spravit?