Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojský kůň

dobrý den,
program avg free edition mi nasel v pocitaci 2 viry Trojan horse Generic5.JAL... bohuzel v avg jsem nenasla zpusob jak se viru zbavit... mohli byste mi prosim poradit, jak na to?
díky moc

Opravdu hodnotná rada 3-[

Avast i AVG_FE jsou IMHO na stejné úrovni a není důvod ihned nabádat ke změně antivirového programu. Bohužel s odstraněním trojana v AVG nyní poradit nemůžu, protože AVG teď před sebou nemám a z hlavy si to nepamatuji (doma už jsem pěkně dlouho žádný virus neměl).