Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosim o pomoc s Excelem

Dobry den, prosim Vas, potrebuji vytvorit inventuru baru v excelu, uz skoro vsechno mam, ale nemuzu prijit na to, aby se pocatecni stav secetl s doplnenym zbozim a aby se vsechny vysledne ceny za zbozi secetly dole ve vysledne ceny.

stahnout si soubor muzete zde: http://www.edisk.cz/stahni/12094/Inventura-pocitani .xls_54.28KB.html

Pokud na to nekdo prijde prosim o zaslani ne email : ds13@seznam.cz dekuji

Oki popisu to:
Kava Ionia - nazev zbozi
Mnozstvi - 1 prodana porce, tedy je tam 8 tak jedna porce je 8 gramu
Prodej - cena za jednu prodanou porci tj, cena za 8 gramu
Stav k (prvni z leva) - pocatecni stav , napr. stav na zacatku tydne
Doplneno - polozka pro kolik bylo doplneno zbozi (u kavy v gramech) v prubehu tydne
Stav k (druhy z leva) konecny stav na konci tydne
Rozdil - pocet prodanych porci
Celkem Kc - cena za pocet prodanych porci

Potrebuji aby se mi scital STAV K (prvni z leva) s DOPLNENO (Kdyz se neco doplni) a aby se mi scitali jednotlive polozky pod sebou do vysledne ceny (vysledna cena radek 47 , on je tam spojeny se zacatkem dalsiho dokumentu tak to rozdelit):-)