Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP: cookie vytvořené v podadresáři

Dobrý den...

Mám takový menší problém s cookie.

PHP skript, který je v podadresáři, mi vytvoří cookie klasicky přes funkci setcookie(), bohužel hodnota cookie je čitelná pouze v tom samém adresáři.
Jelikož mám skript, který mi zapisuje do databáze údaje (a potřebuju, aby si formulář zadané údaje pamatoval), a je ve složce data/skripty/skript.php, tak teď nevím, jak udělat, aby hodnota cookie šla číst v hlavním adresáři.

Měl někdo z Vás podobný problém?

Díky za rady

Napsal jsem to takhle:

setcookie("pocet_na_stranu",$pocet_na_str anu,time()+60*60*24*30,'/');

ale zatím pořád nic, tak ještě to nějak zkusím. Když jsem chtěl nenastavovat čas, tak mi to hodilo chybu (nebo spíš bílou obrazovku v prohlížeči), tak jsem tam dal, ať vyprší za měsíc.

Jinak ještě dodám, že se jedná o počet příspěvků na jednu stránku v návštěvní knize.